تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


چگونه پسورد ویندوز۷ را بازیابی کنیم  

شهریار مهاجر۱۳۹۰/۰۸/۱۳ ۱۲:۰۲ ب.ظ۱۸۴ نظر
 
چگونه پسورد ویندوز۷ را بازیابی کنیم
یکی از مشکلات رایج در ارتباط با امنیت در ویندوز ۷ بازیابی مجدد رمز فراموش شده و عبور کردن از پسورد فعلی ویندوز است،در ادامه روشی بسیار آسان و بدون نیاز به نرم افزار را معرفی میکنیم.
شما برای اینکار فقط نیاز یک سی دی ویندوز ۷ دارید،ابتدا DVD ویندوز را در داخل درایو سیستم خود قرار دهید و سیستم خود را از روی DVD بوت کنید.پس از بالا آمدن صفحه نصب ویندوز، در پایین پنجره گزین

ادامه مطلب  

چرا زبان های برنامه نویسی زیادی در دنیا وجود دارد؟  

زبان‌های برنامه نویسی بسته به نیاز بازار آی تی طراحی و توسعه داده شده اند. به طور مثال، فرض کنیم که یک برنامه نویس تمایل به انجام دادن یکسری دستورات خاص در برنامه اش دارد اما زبان‌های برنامه نویسی موجود از عهده ی انجام آن کار بر نمی آیند. لذا وی مجبور می‌شود تا زبان برنامه نویسی اختصاصی خود را طراحی کند و اگر آن زبان به معنای واقعی کلمه زبان خوبی باشد، سایر برنامه نویسان هم شروع به استفاده از آن زبان برنامه نویسی کرده و آن زبان شهرت جهانی پی

ادامه مطلب  

ip شما چیست؟  

آی پی وسیله شناسایی شما در اینترنت است و دانستن آن هم برای شما مهم و ضروری است تا بتوانید آی پی خود را در مقابل هکران و افراد جاسوس در اینترنت محافظت کنید در این ترفند قصد داریم تا روش های پیدا کردن آی پی خود را به شما آموزش دهیم.برای خواندن ترفند روی ادامه مطلب کلیک کنیدبرای پیدا کردن شماره آی پی خود  سه راه وجود دارد که من سه روش آن را میگویم:1- بر روی آیکون اینترنت که هنگام وصل شدن به  اینترنت در کنار دسکتاپ در سمت راست پایین است دو بار کلیک ک

ادامه مطلب  

تفاوت برنامه ریزی فرهنگی و برنامه ریزی فرهنگ  

تفاوت برنامه ریزی فرهنگی و برنامه ریزی فرهنگ
برنامه‌ریزی فرهنگی:
برنامه‌ریزی فرهنگی را می‌توان كوشش آگاهانه، سنجیده و سازمان‌یافته دولت برای ایجاد تغییر در وضع موجود و دستیابی به اهداف مطلوب در حوزه‌های مختلف فرهنگی دانست.
     « برنامه ریزی فرهنگ»
       نگرش برنامه­ای و مدیریتی به فرهنگ ( برنامه ریزی برای فرهنگ)
    « برنامه ریزی فرهنگی»
      نگرش فرهنگی به برنامه ریزی ( بکارگیری فرهنگ برای برنامه ریزی)

ادامه مطلب  

سری دوم تمرین های درس برنامه نویسی تاریخ نحویل 15 اذر ماه  

سری دوم تمرین های درس برنامه نویسی 1. تاریخ تحویل  رو زدوشنبه 15 اذرماه 95
1-    برنامه ای بنویسید که تمام اعداد صحیح تک رقمی مثبت را به حروف چاپ کند.برنامه به دو صورت مجزا با if و دستور switch نوشته شود.  به صورت مجزا.
مثال :    1---------one
2-    برنامه ای بنویسید که حروف انگلیسی را دریافت کند و برای هر حرف شماره ان را چاپ کند خروجی برنامه باید به صورت زیر باشد. ده حرف اول را بنویسید.
a----------- 1
b-----------2
3-    برنامه ای بنویسید که یک عدد صحیح را دریافت کند و اگر ع

ادامه مطلب  

آب خوردن یا برنامه نویسی!  

بدون مقدمه می ریم سروقت کدویژن!
با بازکردن کدویژن(کدویژن برنامه قدیمی است و تقریبا می شه گفت دگ عمرش رو...)محیطی باز می شود ک شاید کسی ک اولین بار می بیدن یکم گیج شود،البته قطعا نسبت به برنامه های گرافیکی و حتی برنامه های مشابه اونقدر هم گیج کننده نیست و به راحتی می تونین بعد از یکم کار کردن حرفه ای بشین!
 

ادامه مطلب  

برنامه ششم۹۵/۸/۲۷امروله  

بلاخره یه برنامه بجز کوهای همدان میرم.فردا برنامه یال روی امروله داریم.
اینطور که شنیدم برنامه سنگینی هستش و البته هواشناسی هم اعلام بارندگی کرده.
حمیدهم نیستش.
خلاصه واقعا استرس دارم.
امیدوارم فردا بهترین روز زندگیم باشه و قشنگترین اتفاقها واسم بیوفته...
درپناه خداـ...

ادامه مطلب  

برنامه نویسی چیست؟  

برنامه نویسی عبارت است از نوشتن دستوراتی که یک سیستم -مثل کامپیوتر- آن‌ها را متوجه شده و دستورات ما را یکی پس از دیگری اجرا می کند. حال، یک زبان برنامه نویسی لغات، دستورات و قوانینی را در اختیار ما به عنوان یک برنامه نویس قرار می‌دهد که از آن طریق می‌توانیم با کامپیوترها و سیستم‌های کامپیوتری صحبت کنیم

ادامه مطلب  

برنامه ترم اولی ها تا 15 آبان  

برنامه گروه کامپیوتر دانشجویان ترم اول تا 15 آبانمدار منطقی95/8/12 ساعت 9:45 تا 13مبانی كامپیوتر و برنامه سازی 95/8/6 ساعت 11:30تا 13آزمایشگاه كامپیوتر در صورت اخذ 95/8/9سایر دروس اخذ شده دروس عمومی می باشد برنامه آن با جناب آقای معصومی مسئول آموزش هماهنگ شود

ادامه مطلب  

حضور «شب كوكي‌ها» از دي امسال در برنامه جديدي با نام «آوا نو»  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
باربد بابایی در این باره گفت: برنامه موسیقایی «آوانو» در مرحله پیش تولید است و این برنامه دی ماه روی آنتن شبكه «نسیم» خواهد رفت. وی درباره تفاوت هایی كه این برنامه با «شب كوك» خواهد داشت افزود : تغییرات در برنامه زیاد است از جمله قسمت های مختلفی را اضافه و برخی را هم حذف كرده‌ایم. همچنین انتخاب شركت كنندگان تا مرحله پایانی نسبت به سال گذشته تغییر داشته كه تلاش ما در بهتر شدن برنامه است.

ادامه مطلب  

سئوال عملی مبانی علم رایانه خرداد 95  

 
 
2-   برنامه ای بنویسید که دو عدد دریافت کند. حاصل جمع ، حاصل ضرب و حاصل تفریق دو عدد را نمایش دهد )فرم مناسب طراحی شود(.
 
 
 
 
3-   برنامه اى بنویسید که اعداد زوج بین 0 و 100 را تولىد کرده و مجموع آنها را نمایش دهد.
 
 
 
 
4- برنامه ای بنویسیدکه دو عدد را خوانده و در صورتی که عدد دوم صفر نباشد، خارج قسمت صحیح تقسیم عدد اول بر دوم را نمایش دهد و در غیر اینصورت پیغام (not defined) را ظاهر کند.
 
 
 
 
 5- برنامه اى بنویسید که شمارش معکوس 10 تا 1 را انجام دهد و د

ادامه مطلب  

آشنایی با زبان های برنامه نویسی سطح پایین و سطح بالا  

زبان‌های برنامه نویسی سطح پایین به صورت مستقیم با پردازنده ی سیستم سر و کار دارند و با استفاده از آن‌ها می‌توان دستورات پایه‌ای برنامه نویسی را اجرا کرد.
بان‌های برنامه نویسی سطح بالا از دستوارتی همچون کلمات انگلیسی -که برای انسان‌ها قابل فهم تر هستند- استفاده می کنند.

ادامه مطلب  

اندرویدی ها می توانند برنامه هایشان را اثر انگشتی کنند + دانلود  

توسط برنامه FingerSecurity Premium شما می توانید تمام نرم افزاهای گوشی خود را با اثر انگشت باز کنید.
 FingerSecurity Premium اولین برنامه ای است که به صاحب یک دستگاه سامسونگ اجازه می دهد با اثر انگشت خوان از برنامه های انتخابی خود محافظت کند.
 
 

ادامه مطلب  

AVR رو قورت بده!  

برنامه نویسی AVR شاید یکی از مهمترین قسمت زندگی یک مهندس برق باشد!
چون با برنامه نویسی AVR و آشنایی با قطعات پرکاربرد،شاید یک دانشجوی ترم اولی بتواند به آرزوی دیرینه ی الکترونیکی خود برسد!
من در این وبلاگ قصد به گفتن مقدمه تا پیشرفته ی برنامه نویسی AVR به زبان c رو دارم.

ادامه مطلب  

خندوانه  

خندوانه نام برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان  است که در هر قسمت با چهره‌های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش،سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می‌کند. خندوانه یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی ایران محسوب می‌شود.
این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده به برنامه می‌آید. همچنین، مهمانان دیگری از میان افراد موفق جامعهٔ ایرانی نیز دارد. این برنام

ادامه مطلب  

برنامه عملیاتی وتقویم اجرایی گروه عربی متوسطه دوم استان سمنان  

باسلام
سرگرو ه های محترم شهرستان ها ومناطق ضمن عرض خسته نباشید ،برنامه عملیاتی گروه عربی استان خدمت شما تقدیم می گردد لطفا نسبت به تدوین برنامه عملیاتی خود مطابق برنامه استان اقدام نموده وتاتاریخ مقرر به ایمیل گروه ارسال نمایید .با تشکر
برای دریافت برنامه عملیاتی لطفا اینجا کلیک نمایید.

ادامه مطلب  

App of the Day v3.8.12 دانلود برنامه دریافت روزانه برنامه های رایگان اندروید  

App of the Day v3.8.12 دانلود برنامه دریافت روزانه برنامه های رایگان اندروید
دریافت یک برنامه به صورت رایگان در روز توسط App of the Day - 100% Free توسط نرم افزار App of the Day هر روز یک برنامه جدید در گوشی خود به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا هر روز یک برنامه که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، در گوشی تان دریافت کنید و از آن استفاده کنید. این نرم افزار تمام امکانات برنامه هایی که در اختیار شما قرار می

ادامه مطلب  

سئوایران|سئو ایران|سئو ایرانی  

سئو ایران نامی است که ممکن است سئوکاران غیر حرفه ای بکار ببرند اصولا سئو ایران در مقررات بهینه سازی جستجو وجود ندارد سئو عبارتست از قوانین و مقرراتی و تکنیک هایی که رعایت آن باعث ارتقای سایت در صفحات اول موتورهای جستجو میگردد
سئو ایران,دانلود سئو ایران,دانلود برنامه سئو ایران,دانلود نسخه جدید  سئو ایران,دانلود برنامه ی سئو ایران,دانلود برنامه جدید سئو ایران,دانلود نسخه جدید  سئو ایران,دانلود نسخه جدید برنامه  سئو ایران,برنامه توپ سئو ایر

ادامه مطلب  

مقدمه - دوره آموزش اصول برنامه نویسی  

پس از فراگیری اصول برنامه نویسی شما از یک ذهن تحلیلگر برخوردار خواهید شد که نه تنها در حوزه برنامه نویسی شما سودمند خواهد بود، بلکه در زندگی روزمره شخصی شما نیز راه کارهای بیشماری را در ارتباط با مسائل مختلف پیش روی شما خواهد گذاشت.

ادامه مطلب  

معیارهای تدوین یک برنامه روابط عمومی  

 
برنامه روابط عمومی طرح مدونی است كه خطوط كلی فعالیت های گوناگونی را كه قصد انجام آنرا داریم، مشخص می كند. برنامه روابط عمومی در واقع طرح اجرایی عملیات پیشنهادی و نیز توجیه و توضیح ارزشهای این عملیات است. این عملیات می تواند هد‏فهایی كوتاه مدت یا بلندمدت داشته باشد. یك برنامه روابط عمومی موثر باید مبتنی بر هدفهای روشن و دقیق باشد. مخاطب خاص خود را به درستی بشناسد و به شیوه ای عرضه شود كه توجه آن مخاطب را به سوی خود جلب كند.

ادامه مطلب  

 

اولین نشست گروه آموزشی عربی متوسطه دوم بلداجی با حضور دبیران عربی در تاریخ 4 آبان 95 بر گزار شد . در این جلسه برنامه عملیاتی گروه که مطابق با برنامه عملیاتی استان است خدمت همکاران ارایه گردید . با امید اینکه همکاران عزیز ما را در اجرای این برنامه یاری نمایند.

ادامه مطلب  

برنامه عملیاتی هسته تخصصی فیزیک استان گلستان 95-96  

با سلام و احترام . برنامه عملیاتی هسته تخصصی فیزیک استان گلستان سال تحصیلی  95-96 جهت اطلاع سرگروهها ی فیزیک شهرستان ها  اعلام می گردد .                                                            فایل pdf برنامه عملیاتی

ادامه مطلب  

برنامه ریزی، شاید  

به نام خدا
سلاااام
امروز هم عاااااالی بود حسابیخوش گذشت هوای مامان و محمد رو داشتم 
کارهای بانجام دادم جارو تمیز بودن آشپزخونه وعده های غذایی به موقع شستن ظرفها همونجا که کثیف می شدن.
کارای روتین لذت بخش
مطالعه هم کرد م به کیفیت دلخواه 
میخواستم الان برنامه های فردا رو بنویسم خوابم میاد ولی ..... حالا برنامه نویسی باشه تا بعد

ادامه مطلب  

word  

برنامه ورد متداولترین برنامه واژه پرداز موجود به شمار می آید.
هدف اصلی برنامه این است که در تایپ و قالب بندی متنها مفید واقع شود.
اما ویژگیهای قدرتمند دیگری نیز دارد که امکان ایجاد جدولهای مختلف - کار با تصویرهای گرافیکی - طراحی صفحه وب و بسیاری از قابلیتهای دیگر را برایتان فراهم کرده است.

ادامه مطلب  

آشنایی با تاریخچه برنامه نویسی  

اگرچه برنامه نویسی یک اختراع جدید محسوب می‌شود اما این در حالی است که ایده ی مجبور کردن یک ماشین یا دستگاه برای انجام یکسری دستورات خاص به سال‌ها پیش -چیزی در حدود یک قرن پیش- باز می گردد. در واقع، یکی از ابتدایی ترین طرح ها برای یک ماشین قابل برنامه‌ریزی -یا همان کامپیوتر- از کسی به نام Charles Babbage در سال 1834 گرفته شد.

ادامه مطلب  

برنامه و جدول ارزیابی عملکرد شهرستانها  

باسلام و احترام ضمن تقدیر و تشکر از سرگروههایی که در جلسه گروههای آموزشی استان شرکت نمودند به اطلاع کلیه سرگروههای شهرستانهای این استان می رساند برنامه و جدول ارزیابی عملکرد جهت تدوین برنامه عملیاتی در قسمت ادامه مطلب قابل مشاهده است.

ادامه مطلب  

خیال های اسوده در کدام دریا غرق شده . . .  

همه برنامه هایم به هم ریخته است . تا میخواهم کمی به روالی ک پیش بینی میکنم ادامه دهم ، باز یک جای کار را در نظر نگرفتم و تالاااپ ، همه چیز به هم میخورد .. هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود ..چرا ؟ نمی دانم . چون من آدم برنامه ریختن نیستم .. اصلا چرا زندگی باید برنامه داشته باشد . چرا باید فکر کنیم که یک سال دیگر ۱۰ سال دیگر ، ۲ ساعت دیگر کجا ایستاده ایم . چه کار میکنیم؟ شاید خود زندگی خوابهای بهتری برایمان دیده باشد ، چه اصراری ست که همه چیز را مطابق با چی

ادامه مطلب  

آشنايي با برنامه SQL HeartBeat  

برنامه SQL HeartBeat یكی از برنامه‌های ساده و جمع و جور برای مانیتور كردن SQL Server می‌باشد. استفاده از امكانات موجود در این برنامه شما می‌توانید به یك سرور SQL وصل شده و به مانیتور كردن
 
 
۱- وضعیت Sessionها۲- وضعیت IO۳- وضعیت Processor۴- وضعیت Memoryبپردازید. نسخه رایگان این برنامه صرفاً قابلیت نمایش وضعیت موارد ذكر شده را در یك داشبورد مدیریتی دارد.

ادامه مطلب  

آمادگی هیئت های مذهبی ویژه اربعین در گلوگاه  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گلوگاه از آمادگی هیئت مذهبی ویژه مراسم عزاداری اربعین حسینی در این شهرستان خبر داد. حجت الاسلام حسینعلی فعالی گفت: هیئات مذهبی شهرستان گلوگاه از ابتدای ماه محرم تاکنون در برنامه‌های مذهبی و دینی و برنامه‌های سوگواری سالار شهیدان برنامه‌های متنوعی اجرایی کرده‌اند و بحمدالله استقبال خوبی از برنامه‌ها شده است.

ادامه مطلب  

برنامه پنجم ۹۵/۸/۲۰ یخچال  

فردا پنجمین برنامه است.و اولین برنامه است که حمید نمیاد،راستش نبودنش یه ریزه واسم استرس ایجاد میکنه.
فردا بازم کوهای سمت همدان میریم.گویا قسمت نمیشه بجز همدان من جای دیگه ای کوه برم.اصلا یه جورایی به دلم مونده که یه کوه بجز همدان برم.
با وجود اینکه دوست داشتم جایی جز همدان برم ولی چون سری قبل نتونستم یخچال رو فتح کنم ازاینکه برنامه یخچال بود خوشحال شدم.
فردا مثل همیشه راس ساعت پنج صبح دور میدان عراقی قراره جمع بشیم.
امیدوارم بهترین اتفاقات ر

ادامه مطلب  

ارسال برنامه هفتگی  

با سلام و عرض ادب
در راستای اجرای برنامه عملیاتی سالانه استان و به منظور بررسی برنامه هفتگی رشته حسابداری و امور اداری هنرستانهای سطح استان،  از مدیریت محترم واحدهای آموزشی درخواست میشود تا نیمه آبان ماه 95 فرم برنامه هفتگی را تکمیل و به  ایمیل آدرس kerman.hesab@yahoo.com   و یا از طریق تلگرام  به این گروه آموزشی ارسال شود.
"فایل در قالب اکسل می باشد لطفاً هر 2 شیت را تکمیل نمایید"
دانلود فایل برنامه هفتگی
                                                       

ادامه مطلب  

کتاب باز  

 
مدتی ست از شبکه نسیم تلویزیون یک برنامه بسیار جذاب، دیدنی وارجمند پخش می شود،بنام "کتاب باز".مجری خوب وکاربلداین برنامه امیرحسین صدیقی هنرمند نام آشنای کشورمان است که خود از اهالی کتاب است.همچنانکه از نام برنامه آشکار است، موضوع برنامه کتاب ومحور اصلی آن آشنایی با کتابخوانان حرفه ای می باشد.درهربرنامه ،مجری با میهمانی از اهالی پروپاقرص کتاب به گپ و گفتی خودمانی وصمیمانه می نشیند.در کتاب باز گاهی چهره های معروف ومطرح سینما وتتاتر تلویزی

ادامه مطلب  

برنامه هفتگی  

اطلاعات ورودی:
کد کلاسها و دروس دبیران
اطلاعات خروجی:
همکاران درس-کلاس
دروس و تعداد ساعات همکار
دو مدل برنامه هفتگی کلی
روزهای حضور همکار در مدرسه
برنامه هفتگی کل و کلاسی
برنامه درجه سختی کل و کلاسی
برنامه هفتگی هر همکار
 
دانلود

ادامه مطلب  

ابزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی  

پیش از هر چیز ما نیاز به یک سیستم عامل داریم. پس از آن که ما یک زبان را از میان انواع زبان‌های برنامه نویسی انتخاب کردیم، نیاز به نرم افزاری تحت عنوان Editor یا ویرایشگر کد داریم تا با استفاده از آن بتوانیم کدنویسی کنیم. پس از آن که کدهای خود را با استفاده از یک ویرایشگر نوشتیم، به جز برنامه‌هایی که با استفاده از زبان ماشین نوشته می شوند، سایر برنامه‌ها نیاز به یک اسمبلر یا کامپایلر دارند تا سورس کد شما را به زبان قابل فهم برای سیستم تبدیل کنند.

ادامه مطلب  

برنامه محاسبه و گزارش آزمایش لوژن (نفوذپذیری صحرایی سنگ)  

برنامه بسیار عالی و کاربردی محاسبه و گزارش آزمایش نفوذپذیری صحرایی در سنگ که لوژان lugeon نامیده میشود. این برنامه تست شده و بسیار مفید میباشد زیرا در کمترین زمان ممکن، محاسبات پیچیده آزمایش لوژن رو انجام و نتایج لازم را ارئه میدهد و نوع جریان را بصورت خودکار مشخص میکند.
این برنامه تحت اکسل نوشته شده است. در ادامه نمونه ای از محیط این برنامه به همراه یک نمونه تست انجام شده آمده است. برای دریافت نمونه بصورت pdf روی لینک زیر کلیک کنید.
نمونه برنام

ادامه مطلب  

 

 


 
App of the Day v3.8.12 دانلود برنامه دریافت روزانه برنامه های رایگان اندروید
دریافت یک برنامه به صورت رایگان در روز توسط App of the Day - 100% Free توسط نرم افزار App of the Day هر روز یک برنامه جدید در گوشی خود به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این نرم افزار به شما این امکان را خواهد داد تا هر روز یک برنامه که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، در گوشی تان دریافت کنید و از آن استفاده کنید. این نرم افزار تمام امکانات برنامه هایی که در اختیار شما قرا

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام